Jak działa masturbator? Jak wybrać odpowiedni?

Zdjęcie autorstwa Anton Trava z Pexels
Zdjęcie autorstwa Anton Trava z Pexels

Gadżety erotyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Pandemia zwiększyła zainteresowanie tego typu zabawkami, pozwalają one bowiem doświadczyć czegoś zupełnie nowego i czerpać z życia więcej przyjemności. Gdy rozmawiamy o akcesoriach erotycznych, zazwyczaj mamy przed oczami wibratory, lubrykanty, kajdanki czy pejcze. Tymczasem równie ważny, choć często pomijany, jest masturbator. Ten gadżet erotyczny opracowano specjalnie z myślą o mężczyznach, którzy pragną odtworzyć przyjemność zbliżoną do tej, jaka płynie z tradycyjnego stosunku. Jak działa masturbator? W naszym artykule podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni.

 

Spis treści:

  1. Czym jest masturbator dla panów?
  2. Jak działa masturbator?
  3. Jakie zalety posiada sztuczna pochwa?
  4. Jak wybrać odpowiedni męski masturbator?

 

Czym jest masturbator dla panów?

Jeśli określenie masturbator dla panów niewiele ci mówi, z pewnością lepiej zrozumiesz, z jakim gadżetem masz do czynienia, gdy posłużymy się jednym z jego synonimów. Sztuczna pochwa, sztuczny odbyt, sztuczne usta – każde ze wspomnianych akcesoriów charakteryzuje się tym, że posiada otwór, w który można włożyć penisa, zapewniając mu stymulację. Jej siła i rodzaj różnią się w zależności od tego, na jaką zabawkę erotyczną się zdecydujemy.  Niektórzy mężczyźni preferują mocniejszy ucisk, więc wybierają ciaśniejsze masturbatory. Drudzy pragną doświadczyć czegoś zupełnie nowego, dlatego sięgają po sztuczną pochwę z wypustkami, trybem wibracji, efektem chłodzenia etc.

Jak działa masturbator?

Masturbator dla mężczyzn ma za zadanie jak najwierniej odzwierciedlać otwory ludzkiego ciała, które można poddać penetracji, czerpiąc z niej ogromną przyjemność. W związku z tym na rynku obecna jest nie tylko sztuczna pochwa, która naśladuje seks waginalny, ale też sztuczne usta odzwierciedlające seks oralny, czy sztuczny odbyt zapewniający namiastkę miłości greckiej.  Masturbatory są dostępne w różnych kolorach zbliżonych do odcieni ludzkiej skóry, aby w ten sposób użytkownik mógł dobrać adekwatny do swoich potrzeb i fantazji erotycznych. Mało tego, tego typu gadżety erotyczne są dostępne również w wersji dla osób homoseksualnych. W związku z tym, iż męski masturbator niejedno ma imię, warto poświęcić chwilę na dobór takiego skrojonego na miarę naszych potrzeb. Szeroką ofertę tego typu gadżetów zapewnia sex shop online EasyToys. Składając w nim zamówienie, możesz liczyć na dyskretne zamówienie, dzięki któremu nikt nie pozna twojego słodkiego sekretu związanego z zakupem zabawki erotycznej.

Jakie zalety posiada sztuczna pochwa

Zdjęcie autorstwa Fabio Pelegrino z Pexels

Jakie zalety posiada sztuczna pochwa?

Choć niektóre kobiety traktują gadżety erotyczne jako swoją konkurencję i zagrożenie dla wspólnego życia seksualnego, to takie zabawki jak sztuczna pochwa przynoszą głównie korzyści. Masturbator może pomóc naszemu partnerowi w treningu mięśni Kegla, kontrolowaniu erekcji i opóźnianiu wytrysku. Jeśli dotychczas twój mężczyzna zazwyczaj finiszował przed tobą, nadeszła pora, aby to zmienić.  Wystarczy, że trochę popracuje nad kontrolą swoich reakcji, sięgając po sztuczną pochwę, a jakość waszego życia seksualnego ulegnie poprawie. Ty częściej zaczniesz doświadczać orgazmów, a świadomość własnej sprawności seksualnej poprawi samoocenę twojego partnera. Nie da się ukryć, że mężczyźni uzależniają poczucie własnej wartości od tego, jak wypadają w łóżku. Zatem doskonalenie jego umiejętności seksualnych opłaca się obu stronom. Ponadto męski masturbator świetnie sprawdza się podczas wyjazdów służbowych, gdy on musi rozładować napięcie seksualne. Sztuczna pochwa zmniejsza tym samym ryzyko zdrady. Twojego partnera nie będzie kusiło szukanie przygodnej kochanki, skoro sam może sobie sprawić przyjemność, sięgając po masturbator.

Jak wybrać odpowiedni męski masturbator?

Masturbator niejedno ma imię. Mężczyzna musi zastanowić się, jaka forma stymulacji mu odpowiada. Czy potrzebna jest mu sztuczna pochwa, sztuczny odbyt, a może powinien sięgnąć po sztuczne usta? Kluczową rolę odgrywa także wielkość masturbatora. Ta jest w dużej mierze uzależniona od tego, gdzie zamierzamy korzystać z jego dobrodziejstw.  Jeśli często wyjeżdżamy w delegacje służbowe, sztuczna pochwa powinna być stosunkowo niewielka, aby można ją ze sobą zabrać w podróż. Świetnie sprawdzi się taka w formie jaja.  Niektórzy mężczyźni preferują bardzo ciasne otwory, inni doceniają specjalne wypustki, tryby wibracji oraz właściwości chłodzące, które wprowadzają ich przyjemność na zupełnie nowy poziom.  Wybierając gadżety erotyczne, warto zwrócić uwagę na ich bezpieczeństwo stosowania. Wybierajmy masturbatory wykonane z silikonu medycznego, tworzywa ABS lub elastomeru. To bezpieczne materiały. Nie obawiaj się, że masturbator, który zamówiłeś w sex shopie online takim jak Easytoys.pl, okaże się za mały.  Sztuczne pochwy i odbyty charakteryzują się wysoką rozciągliwością, dlatego dostosują się do wymiarów twojego penisa. Jeśli męski masturbator nie jest zwilżany lubrykantem, należy zakupić go osobno i aplikować przed każdym użyciem, aby uniknąć bolesnych otarć prącia.

*Treści zawarte na serwisie Grzybice.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Grzybice.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: